پت سرویس! خدمات نگهداری و پرستاری سگ، گربه و حیوان خانگی شما

پت سرویس! خدمات پانسیون – نگهداری و پرستاری سگ، گربه و حیوان خانگی شما در منزل و ویلا و محل کار شما

پرستار: خدمات نگهداری و پرستاری حیوان خانگی شامل بردن سگ و گربه و حیوان خانگی شما به آرایشگاه و دامپزشکی و غذا دادن و مراقبت در خانه و منزل شما

 

گاها بسیار پیش میآید که هر یک از ما درگیر کارهای روزمزه باشیم، مثلا در مسافرت باشیم، ماموریت باشیم، بیمار باشیم و یا مجبور به مراقبت از بیماری باشیم و یا کهنسال باشیم. در این سرویس و خدمت جدید ما تمام کارهایی که شما لازم دارید را برای سگ، گربه و حیوان خانگی شما انجام میدهیم. به عنوان مثال اگر چکاپ میاندوره ای دامپزشکی داشته باشد، اگر نیاز به غذادهی روزانه داشته باشد. اگر نیاز به آرایشگاه و کوتاهی مو و ناخن و حمام رفتن داشته باشد. برای همه ما پیش میآید که گاهی نیاز فوری به سفری ضروری داشته باشیم و کسی نباشد به حیوان خانگی ما آب و غذا و رسیدگی در خانه انجام دهد.

گروه ما میتواند رسیدگی و پرستاری و غذادهی به حیوان شما در منزل شما انجام دهد و اگر شما درگیر کار هستید امور خدماتی سگ و گربه و حیوان خانگی شما را انجام دهد. طبق دستورات شما آن را به دامپزشکی ببرد، برایش دارو تهیه کند، خوراک تهیه کند و یا آن را به آرایشگاه ببرد، حمام و اصلاح کند و پیش شما بازگرداند.

حتما با ما تماس بگیرید و اطلاعات اولیه حیوان خانگی خود از جمله نوع و جنسیت و سن آن را به شماره واتس اپ ۰۹۳۶۹۳۶۷۰۵۰ ارسال کنید:

پریسا اصولی

نظرات برای مطلب : “پت سرویس! خدمات نگهداری و پرستاری سگ، گربه و حیوان خانگی شما

  1. اشتراک ها: مشاوره سریع و آنلاین دامپزشکی و تربیتی به صورت شبانه روزی • مشاوره آنلاین دامپزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.