گرامیداشت ۱۹ آذر ( ۱۰دسامبر ) روز جهانی حقوق حیوانات + عکس

برای اولین بار گرامیداشت ۱۹ آذر ( ۱۰دسامبر ) روز جهانی حقوق حیوانات در یک مکان عمومی توسط کمپین حقوق حیوانات در ایران ( انیمال رایتز ایران ) در مجتمع کوروش مال تهران برگزار شد.

کمپین حقوق حیوانات در ایران

برای اولین بار برنامه روز جهانی حقوق حیوانات در کوروش مال تهران به مناسب روز جهانی حقوق حیوانات توسط انیمال رایتز ایران (کمپین حقوق حیوانات در ایران) برگزار شد. در این گردهمایی یک روزه با ربان‌های نارنجی بین مردم حضور پیدا کردیم، بروشورهای آموزشی پخش کردیم و ۱۰۰۰ بسته‌ غذای رایگان مخصوص حیوانات به عموم مردم هدیه دادیم و ازشون خواستیم اولین حیوان ‌بی‌پناه گرسنه‌ای که می‌بینند رو باهاش سیر کنند.

ما برای اولین بار مجوز حضور در یک مکان عمومی رو گرفتیم تا برای احیای حقوق حیوانات و توسعه فرهنگ مهربانی با حیوانات، گام‌های محکم‌تری برداریم و چقدر خوشحالیم که با افتخار اعلام کنیم همه چیز عالی پیش رفت و موفق شدیم برای اولین بار یک اتفاق مهم فرهنگی رو در حوزه حمایت از حیوانات رقم بزنیم. ممنونیم از تک‌تک دوستان نازنینی که وقت گذاشتند، از راه‌های دور و نزدیک خودشون رو به مراسم رسوندند و کمک کردند و سپاس ویژه از مدیران و دست‌اندرکاران مجتمع وزین کوروش مال تهران که کنار انیمال رایتزی‌ها بودند. اینقدر فیدبک‌های مثبت داشتیم و به حدی این حرکت بزرگ سر و صدا کرد که مطمئن شدیم تمام فرهنگسازی‌هایی که طی این سالها انجام دادیم نتیجه داده و با قدرت بیشتری فعالیت‌هامون رو ادامه می‌دیم. امیدواریم به زودی زود شاهد تصویب قانون حمایت از حیوانات باشیم و ظلم به حیوانات مظلوم کشورمون برای همیشه متوقف شود.

گرامیداشت ۱۹ آذر ( ۱۰دسامبر ) روز جهانی حقوق حیوانات – کمپین حقوق حیوانات در ایران (انیمال رایتز ایران)
  • کمپین حقوق حیوانات در ایران (انیمال رایتز ایران)
پریسا اصولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.